Ettevõtete võistkondadele suunatud rannavõrkpalliturniir Sandstorm 2022 2.0 toimub 19.02.2022 Ülemiste Baech Houses (Valukoja 12, Tallinn), algusega 10.00.

Mängima on oodatud Eestis tegutsevate ettevõtete kuni 6-liikmelised võistkonnad. Väljakul on korraga 4 liiget, kellest üks peab olema naisterahvas. Võistkonda võib kuuluda üks mängija, kes lähetavas ettevõttes ei tööta, kuid tingimusel, et ta ei osale ja ei ole registreeritud 2021/2022 a. Eesti või välisriigi meeste meistriliigas ega esiliiga tasemel. Kehtiva töölepinguga mängijaid eelnev kitsendus ei puuduta, samuti tohivad külalistena osaleda igal tasemel pallivad naismängijad. Kokku mahub osalema maksimaalselt 16 võistkonda.

Mängitakse üldtunnustatud saalivõrkpalli reeglite kohaselt 2.43-cm-l võrgul. Erisused: mängitakse kahe geimivõiduni 15 punktini (1-punktise vahega), kolmas geim mängitakse vajadusel 11 punktini (1-punktise vahega). Võistkonnal on kasutada üks 30 sekundiline „vaheaeg” igas geimis. Mängijate asetusi 4×4 rannavõrkpallis ei jälgita, küll aga tuleb iga geimi alguses kohtunikule öelda mängijate servimise järjekord.

Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval vähemalt 4 võitluslikku kohtumist võimalikult erinevate vastastega ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse.

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada numbritega varustatud ühte värvi mängusärke. Kaasa võetud varustuse eest korraldaja ei vastuta.

Turniiril osalemise tasu on 280.00€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab ühte võrkpalli Mikasa VX30. Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraselt.

Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja tagab vajadusel esmaabi.

Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 13.02.2022. Võistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud. 

Kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse medalite ja meenetega võistluste lõppedes võistluspaigas.

Osavõtuga mängija kinnitab, et on andnud loa salvestada tema kohta heli-pildi või videomaterjali, võistlustulemusi ja võistlusele registreerumisel antud isikuandmeid. Mängija on teadlik, et eelpoolnimetatud info avaldatakse avalikult, edastatakse kolmandatele osapooltele ja töödeldakse ning kinnitab, et see ei kahjusta ülemääraselt mängija õigusi. Mängija on teadlik, et isikuandmete töötlemise lõpetamine on peale osavõttu tehniliselt võimatu või toob kaasa ebaproportsionaalselt suuri kulutusi.

Turniiri korraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks on Kristjan Jääts (+372 51 36 174)
Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

Registreeri

 1. E-Piim
 2. Politsei- ja Piirivalveamet
 3. Kaitsevägi
 4. ALSO Eesti
 5. Elisa Spordiklubi
 6. Tele2
 7. Itella Estonia
 8. Bolt
 9. MTÜ Telia Spordiklubi
 10. Kodality
 11. Sixfold

Spordipilet OÜ
Nõmme tee 3-14
11315 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee