Kirgas Kriit

Spordimälumäng Kirgas Kriit

Eesti suurim ja osalejaterohkeim spordimälumäng Kirgas Kriit on kõikidele spordisõpradele suunatud mälumängusari, mis 2024. aastal toimub juba 11. hooaega.

Kirgas Kriit koosneb 2024. aasta esimeses pooles kuuest  (6) osavõistlusest. Mängud toimuvad esmaspäeviti algusega 18.00. Mängude toimumisaegadest informeerib korraldaja osalejaid jooksvalt.

Igal mängul tuleb vastamisele 30 sporditeemalist küsimust, mis on jagatud kolme võrdsesse osasse. Igale mängule oodatakse maksimaalselt osalema 30 võistkonda, kuhu kuulub 2-4 liiget. Osalustasu 10€ inimese kohta. Osalustasu tasutakse mängu korraldajale enne mängu II vooru algust. Osalustasu sisaldab suupisteid.

Iga osavõistlusega teenib osalev võistkond punkte vastavalt saavutatud kohale. Hooaja tulemusena arvestatakse kõigi kuue mängu punkte. Punktid jagunevad järgmiselt: 1.koht 40 punkti, 2.koht 39 punkti ja nii edasi kuni 40. koht teenib 1 punkti. Võrdsete punktide korral hooaja kokkuvõttes teenib esikoha võistkond kellel on rohkem esikohti, kui ka see on võrdne, siis võistkond kellel on rohkem teisi kohti jne. kuni selgub võitja. Kõikidel osavõistlustel selgitab võrdsete punktide korral paremusjärjestuse viigilahutusküsimus.

Iga osavõistluse kolmele paremale võistkonnale on auhinnaks kinkekaardid (25€ võistkonna kohta), hooaja kokkuvõttes esikolmikule medalid.

  1. Stopper

13.06.2024 algusega 18.00 (Kristjan Jääts / Mehis Sarrapik)