Riigiametnike Karikasari: Rannavõrkpall

Riigiametnike rannavõrkpalliturniir toimub 01.04.2023 Ülemiste Beach Houses (Valukoja 12, Tallinn), algusega 10.00.

Mängima on oodatud riigisektoris tegutsevate asutuste kuni 6-liikmelised võistkonnad. Väljakul on korraga 4 liiget, kellest üks peab olema naisterahvas. Võistkonda võib kuuluda kaks mängijat, kes lähetavas ettevõttes ei tööta, kuid tingimusel, et nad ei osale ja ei ole registreeritud 2022/2023 a. Eesti või välisriigi meeste meistriliigas ega esiliiga tasemel. Kehtiva töölepinguga mängijaid (välja arvatud ajateenijad, abipolitseinikud, vabatahtlikud päästjad) eelnev kitsendus ei puuduta, samuti tohivad külalistena osaleda igal tasemel pallivad naismängijad. Kokku mahub osalema maksimaalselt 16 võistkonda.

Mängitakse üldtunnustatud saalivõrkpalli reeglite kohaselt 2.43-cm-l võrgul. Erisused: mängitakse kahe geimivõiduni 15 punktini (1-punktise vahega), kolmas geim mängitakse vajadusel 11 punktini (1-punktise vahega). Võistkonnal on kasutada üks 30 sekundiline „vaheaeg” igas geimis. Mängijate asetusi 4×4 rannavõrkpallis ei jälgita, küll aga tuleb iga geimi alguses kohtunikule öelda mängijate servimise järjekord.

Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval vähemalt 4 võitluslikku kohtumist võimalikult erinevate vastastega ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse.

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada numbritega varustatud ühte värvi mängusärke. Kaasa võetud varustuse eest korraldaja ei vastuta.

Turniiril osalemise tasu on 300.00€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.  Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraselt.

Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja tagab vajadusel esmaabi.

Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 26.03.2023. Võistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud. 

Kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse medalite ja meenetega võistluste lõppedes võistluspaigas.

Osavõtuga mängija kinnitab, et on andnud loa salvestada tema kohta heli-pildi või videomaterjali, võistlustulemusi ja võistlusele registreerumisel antud isikuandmeid. Mängija on teadlik, et eelpoolnimetatud info avaldatakse avalikult, edastatakse kolmandatele osapooltele ja töödeldakse ning kinnitab, et see ei kahjusta ülemääraselt mängija õigusi. Mängija on teadlik, et isikuandmete töötlemise lõpetamine on peale osavõttu tehniliselt võimatu või toob kaasa ebaproportsionaalselt suuri kulutusi.

Turniiri korraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks on Kristjan Jääts (+372 51 36 174).

Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

Registreeri

  1. Team Kaitsevägi
  2. Vanglateenistus
  3. Terviseamet
  4. Keskkonnaamet
  5. Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus
  6. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
  7. Rahvusooper Estonia
  8. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
  9. Rahvusooper Estonia II

Rannavõrkpalli ajakava: 29.03.2023

Järgmised võistlused: 20.04.2023 Riigiametnike Noolevise (Harju 6)

Spordipilet OÜ
Nõmme tee 3-14
11315 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee