Ettevõtete Discgolf XIV

Ettevõtete Discgolf XIV

Talvised Eestis tegutsevate ettevõtete võistkondade paarismängu meistrivõistlused discgolfis toimuvad 13. jaanuaril 2024 BUEN Kiiu Pargis.

Võistluste peakorraldajaks on Spordipilet.ee / Kristjan Jääts / + 372 51 36 174, peakohtunikuks Heinar Hurt (PDGA # 90853).

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (kaks ketast võistleja kohta, algus 4 meetrilt)

10.30 Ettevõtete Discgolf XIV (12 rada)

420x297mm-kiiu-rajakaardid2023-uld-eelvaade-1

Raja läbimisel lõunasöök ja kõikide kategooriate esikolmiku võistluspaaride autasustamine.

Võistlused toimuvad kolmes erinevas kategoorias – segapaarid (MIX), naispaarid (N), meespaarid (M). Lähetava ettevõttega võistluste toimumise päeval kehtivat töölepingut omavale osalejale või osalejatele reitingupiirangud ei kehti.

Ettevõtete Discgolf XIV võistlused algavad kõikidele võistluspaaridele korraga. Igale võistluspaarile määratakse eelnevalt grupp ja rada (maksimaalselt 3 võistluspaari / 6 mängijat raja kohta), millelt nad alustavad. Kokku mahub osalema maksimaalselt 36 võistluspaari.

Mängitakse  parima viske formaati ehk osalejad  viskavad oma kettad ja järgmise viske nad valivad, millisest visatud kettast nad jätkavad ja viskavad uuesti. Rada on läbitud, kui üks mängjatest saab ketta korvi.

Autasustatakse kõikide kategooriate esimest kolme võistluspaari medalite ja esemeliste auhindadega. Võrdsete tulemuste korral esikolmiku võistluspaaride puhul selgub paremusjärjestus korraldaja poolt valitud CTP alusel (üks võistleja võistkonnast).

Ettevõtete arvestust peetakse kokku kolme erineva kategooria võistlustulemuste koondsummana ehk eeldusel, et lähetava ettevõtte naispaar saavutab tulemuse -3, segapaar samuti -3 ja meespaar -3, siis on ettevõtte koondtulemuseks -9 (-3+-3+-3). Parimale ettevõttele kuulub auhinnana kuni järgmise võistluseni Ettevõtete Discgolfi Rändkarikas. Ettevõtete arvestuses osalevad vaid ettevõtted kes osalevad kõigis kolmes kategoorias. Eeldusel, et ükski osalev asutus ei osale kõigis kolmes kategoorias, siis selgub võistluste võitja kahe kategooria tulemuste liitmisel (M + MIX või M + N või N + MIX) ja kui kahes kategoorias osalevaid asutusi ei ole, siis jääb Ettevõtete Discgolf Rändkarikas välja andmata.

Registreerimine toimub e-posti teel info@spordipilet.ee.  Üks ettevõte võib välja panna ka mitu võistluspaari samas kategoorias. Nimeline registreerimine tuleb teha vähemalt nädal enne toimumise kuupäeva (08.01.2024). Tulemuste märkimine toimub  võistkonna kapteni poolt keskkonnas discgolfmetrix.

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi.

Osalustasu võistluspaari kohta kuni 31.12.2023 90€, kuni 07.01.2024 110€. Tasumine toimub arve alusel, hindadele lisandub käibemaks (vastavalt muudatusele aastavahetusel). Osalustasu sisaldab võistlusjärgset toitlustust. 

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Korraldajal on õigus viidates ülikehvadele ilmastikuoludele (tuulekiirus 18m/s või rohkem, temperatuur -18 kraadi või vähem) võistlus edasi lükata või katkestada kui see peaks ohtu kujutama võistlejate turvalisusele.

  1. Tervisekassa (MIX)
  2. Team Kaitsevägi (MIX)
  3. OlyBet (M)
  4. Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet I (M)
  5. Tallinna Munitsipaalpolitseiamet II (M)
  6. Vanglateenistus (M)
  7. Prysmian Group Baltics (M)
  8. Team Kaitsevägi (M)
  9. Paragon Sleep AS (N)
  10. Team Kaitsevägi (N)

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (kaks ketast võistleja kohta, algus 4 meetrilt)

10.30 Ettevõtete Discgolf XIV (12 rada)