Ettevõtete Discgolf XVI

Ettevõtete Discgolf XVI

Sügisesed Eestis tegutsevate ettevõtete võistkondade paarismängu meistrivõistlused discgolfis toimuvad 21. septembril 2024 Kiiul.

Võistluste peakorraldajaks on Spordipilet.ee / Kristjan Jääts / + 372 51 36 174.

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (korraldaja poolt kaks “vana kooli” lendavat taldrikut võistleja kohta, algus 3 meetrilt)

11.00 Ettevõtete Discgolf XVI

Raja läbimisel lõunasöök ja kõikide kategooriate esikolmiku võistluspaaride autasustamine.

Võistlused toimuvad kolmes erinevas kategoorias – segapaarid (MIX), naispaarid (N), meespaarid (M). Lähetava ettevõttega võistluste toimumise päeval kehtivat töölepingut omavale osalejale või osalejatele reitingupiirangud ei kehti.

Ettevõtete Discgolf XVI võistlused algavad kõikidele võistluspaaridele korraga. Igale võistluspaarile määratakse eelnevalt grupp ja rada (maksimaalselt 3 võistluspaari / 6 mängijat raja kohta), millelt nad alustavad. Kokku mahub osalema maksimaalselt 75 võistluspaari.

Mängitakse  parima viske formaati ehk osalejad  viskavad oma kettad ja järgmise viske nad valivad, millisest visatud kettast nad jätkavad ja viskavad uuesti. Rada on läbitud, kui üks mängjatest saab ketta korvi.

Autasustatakse kõikide kategooriate esimest kolme võistluspaari medalite ja esemeliste auhindadega. Võrdsete tulemuste korral esikolmiku võistluspaaride puhul selgub paremusjärjestus korraldaja poolt valitud CTP alusel (üks võistleja võistkonnast).

Ettevõtete arvestust peetakse kokku kolme erineva kategooria võistlustulemuste koondsummana ehk eeldusel, et lähetava ettevõtte naispaar saavutab tulemuse -3, segapaar samuti -3 ja meespaar -3, siis on ettevõtte koondtulemuseks -9 (-3+-3+-3). Parimale ettevõttele kuulub auhinnana kuni järgmise võistluseni Ettevõtete Discgolfi Rändkarikas. Ettevõtete arvestuses osalevad vaid ettevõtted kes osalevad kõigis kolmes kategoorias. Eeldusel, et ükski osalev asutus ei osale kõigis kolmes kategoorias, siis selgub võistluste võitja kahe kategooria tulemuste liitmisel (M + MIX või M + N või N + MIX) ja kui kahes kategoorias osalevaid asutusi ei ole, siis jääb Ettevõtete Discgolf Rändkarikas välja andmata.

Varasemad võitjad ettevõtete arvestuses:
25.05.2024 Genius Sports / Vanglateenistus / Eesti Töötukassa

Registreerimine toimub e-posti teel info@spordipilet.ee.  Üks ettevõte võib välja panna ka mitu võistluspaari samas kategoorias. Nimeline registreerimine tuleb teha vähemalt nädal enne toimumise kuupäeva (hiljemalt 16.09.2024). Tulemuste märkimine toimub  võistkonna kapteni poolt keskkonnas discgolfmetrix.

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi.

Osalustasud võistluspaaride kohta:

Üks võistluspaar 100€
Kaks võistluspaari 180€
Kolm võistluspaari 240€

Registreerimine lõpeb 13.09.2024 või kohtade täitumiseni.

Tasumine toimub arve alusel, hindadele lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab võistlusjärgset toitlustust Peensalu Köögi poolt.

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Korraldajal on õigus viidates ülikehvadele ilmastikuoludele võistlus edasi lükata või katkestada kui see peaks ohtu kujutama võistlejate turvalisusele.

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (korraldaja poolt kaks “vana kooli” lendavat taldrikut võistleja kohta, algus 3 meetrilt)

11.00 Ettevõtete Discgolf XV (25 rada)