Ettevõtete Discgolf XV

Ettevõtete Discgolf XV

Kevadised Eestis tegutsevate ettevõtete võistkondade paarismängu meistrivõistlused discgolfis toimuvad 25. mail 2024 BUEN Kiiu Pargis. Võistluste käigus selguvad ka Riigiametnike Karikasarja parimad kettagolfarid.

Võistluste peakorraldajaks on Spordipilet.ee / Kristjan Jääts / + 372 51 36 174, peakohtunikuks Heinar Hurt (PDGA # 90853).

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (korraldaja poolt kaks “vana kooli” lendavat taldrikut võistleja kohta, algus 3 meetrilt)

11.00 Ettevõtete Discgolf XV (25 rada)

Raja läbimisel lõunasöök ja kõikide kategooriate esikolmiku võistluspaaride autasustamine ning Riigiametnike Karikasarja esikolmiku autasustamine.

Võistlused toimuvad kolmes erinevas kategoorias – segapaarid (MIX), naispaarid (N), meespaarid (M). Lähetava ettevõttega võistluste toimumise päeval kehtivat töölepingut omavale osalejale või osalejatele reitingupiirangud ei kehti.

Ettevõtete Discgolf XV võistlused algavad kõikidele võistluspaaridele korraga. Igale võistluspaarile määratakse eelnevalt grupp ja rada (maksimaalselt 3 võistluspaari / 6 mängijat raja kohta), millelt nad alustavad. Kokku mahub osalema maksimaalselt 75 võistluspaari.

Mängitakse  parima viske formaati ehk osalejad  viskavad oma kettad ja järgmise viske nad valivad, millisest visatud kettast nad jätkavad ja viskavad uuesti. Rada on läbitud, kui üks mängjatest saab ketta korvi.

Autasustatakse kõikide kategooriate esimest kolme võistluspaari medalite ja esemeliste auhindadega. Võrdsete tulemuste korral esikolmiku võistluspaaride puhul selgub paremusjärjestus korraldaja poolt valitud CTP alusel (üks võistleja võistkonnast).

Ettevõtete arvestust peetakse kokku kolme erineva kategooria võistlustulemuste koondsummana ehk eeldusel, et lähetava ettevõtte naispaar saavutab tulemuse -3, segapaar samuti -3 ja meespaar -3, siis on ettevõtte koondtulemuseks -9 (-3+-3+-3). Parimale ettevõttele kuulub auhinnana kuni järgmise võistluseni Ettevõtete Discgolfi Rändkarikas. Ettevõtete arvestuses osalevad vaid ettevõtted kes osalevad kõigis kolmes kategoorias. Eeldusel, et ükski osalev asutus ei osale kõigis kolmes kategoorias, siis selgub võistluste võitja kahe kategooria tulemuste liitmisel (M + MIX või M + N või N + MIX) ja kui kahes kategoorias osalevaid asutusi ei ole, siis jääb Ettevõtete Discgolf Rändkarikas välja andmata. Riigiametnike Karikasarja arvestusse läheb vaid lähetava asutuse parima võistluspaari tulemus ja esikolmik selgub absoluutarvestuses ehk siis hoolimata sellest millises kategoorias võisteldakse. Kõik Riigiametnike Karikasarjas võistlevad võistluspaarid osalevad automaatselt ka Ettevõtete Discgolf XV arvestuses.

Registreerimine toimub e-posti teel info@spordipilet.ee.  Üks ettevõte võib välja panna ka mitu võistluspaari samas kategoorias. Nimeline registreerimine tuleb teha vähemalt nädal enne toimumise kuupäeva (hiljemalt 20.05.2024). Tulemuste märkimine toimub  võistkonna kapteni poolt keskkonnas discgolfmetrix.

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi.

Osalustasud võistluspaaride kohta:
Kiire otsustaja 90€ kuni 29.02.2024
Mõõdukas mõtleja 100€ kuni 30.04.2024
Hiline ärkaja 110€ kuni 13.05.2024 või kuni kohti jätkub.

Tasumine toimub arve alusel, hindadele lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab võistlusjärgset toitlustust. 

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Korraldajal on õigus viidates ülikehvadele ilmastikuoludele võistlus edasi lükata või katkestada kui see peaks ohtu kujutama võistlejate turvalisusele.

 1. Politsei- ja Piirivalveamet
 2. Keskkonnaamet
 3. Team Kaitsevägi
 4. Vanglateenistus
 5. AS Topauto (M)
 6. Finestmedia (M)
 7. Finestmedia (MIX)
 8. Helmes (N)
 9. Helmes (M)
 10. Helmes II (M)
 11. Helmes (MIX)

10.00 puttimisvõistlused nais- ja meesmängijatele (korraldaja poolt kaks “vana kooli” lendavat taldrikut võistleja kohta, algus 3 meetrilt)

11.00 Ettevõtete Discgolf XV (25 rada)