Indoor Session

OlyBet Indoor Session XIX

Saalijalgpalliturniir Indoor Session XIX toimub 2. novembril 2024 Kiili Spordihoones algusega 10.00.

Osalema on oodatud kuni 10-liikmelised Eestis tegutsevate ettevõtete võistkonnad, mängitakse 4+1 formaadis. Võistkonda ei tohi kuuluda mängijad, kes käesoleval hooajal mängivad Eesti või välismaa Meistriliigas või Esiliigas (suur jalgpall) ja Coolbet saalijalgpalliliigas. Lähetava asutusega kehtivat töölepingut omavaid osalejaid nimetatud klausel ei puuduta. Osaleda ei tohi Eesti Jalgpalliliidu poolt kehtiva mängukeelu all olevad isikud. Kõik osalejad peavad olema täisealised (18). Kolm osalejat võivad olla külalismängijad ehk ei pea võistluspäeval omama lähetava asutusega kehtivat töölepingut.

Mänguaeg on 1 x 17 minutit, täpne ajakava ja süsteem selgub registreerumistähtaja möödudes või kohtade täitumisel, maksimaalselt võetakse osalema 8 võistkonda. Mängitakse kohandatud futsali reeglitega. Väravavahile tagasi söötmine on lubatud. Väravavahi 4 sekundi reeglit arvestatakse ka out- ja nurgalöökide puhul, out mängitakse joone pealt või palli jagu väljaspoolt piire.

Soojenduspallid võtavad võistkonnad ise kaasa, soovitatav on kasutada ühte värvi, numbritega mängusärke. Korraldaja ei vastuta kaasa võetud varustuse eest. Kunstmuru jalanõud ei ole lubatud!

Turniiril osalemise tasu on kuni 13.10.2024 registreerudes 350€, kuni 27.10.2024 registreerudes 400€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga võistlustele tulev osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest, korraldaja poolt vajadusel esmaabi.

Registreerumiseks tuleb sooviavaldus saata hiljemalt 27.10.2024 aadressile info@spordipilet.ee

Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikaga ja võistkonna liikmeid medalite ning meenetega võistluspaigas.

OlyBet Indoor Session XIX jalgpalliturniiri korraldajaks on www.spordipilet.ee, kontaktisikuks Kristjan Jääts, +372 51 36 174

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Korraldajal on õigus juhendis teha erisusi.

  1. FC Kali (FIN)

Ajakava 27.10.2024