Indoor Session

OlyBet Indoor Session XVIII

Saalijalgpalliturniir Indoor Session XVIII toimub 10. veebruaril 2024 Kiili Spordihoones algusega 10.00.

Osalema on oodatud kuni 10-liikmelised Eestis tegutsevate ettevõtete võistkonnad, mängitakse 4+1 formaadis. Võistkonda ei tohi kuuluda mängijad, kes käesoleval hooajal mängivad Eesti või välismaa Meistriliigas või Esiliigas (suur jalgpall) ja Betsafe saalijalgpalliliigas. Lähetava asutusega kehtivat töölepingut omavaid osalejaid nimetatud klausel ei puuduta. Osaleda ei tohi Eesti Jalgpalliliidu poolt kehtiva mängukeelu all olevad isikud. Kõik osalejad peavad olema täisealised (18). Kaks osalejat võivad olla külalismängijad ehk ei pea võistluspäeval omama lähetava asutusega kehtivat töölepingut.

Mänguaeg on 1 x 17 minutit, täpne ajakava ja süsteem selgub registreerumistähtaja möödudes või kohtade täitumisel, maksimaalselt võetakse osalema 8 võistkonda. Mängitakse kohandatud futsali reeglitega. Väravavahile tagasi söötmine on lubatud. Väravavahi 4 sekundi reeglit arvestatakse ka out- ja nurgalöökide puhul, out mängitakse joone pealt või palli jagu väljaspoolt piire.

Soojenduspallid võtavad võistkonnad ise kaasa, soovitatav on kasutada ühte värvi, numbritega mängusärke. Korraldaja ei vastuta kaasa võetud varustuse eest. Kunstmuru jalanõud ei ole lubatud!

Turniiril osalemise tasu on kuni 27.01.2024 registreerudes 350€, kuni 5.02.2024 registreerudes 400€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga võistlustele tulev osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest, korraldaja poolt vajadusel esmaabi.

Registreerumiseks tuleb sooviavaldus saata hiljemalt 05.02.2024 aadressile info@spordipilet.ee

Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikaga ja võistkonna liikmeid medalite ning meenetega.

OlyBet Indoor Session XVIII jalgpalliturniiri korraldajaks on www.spordipilet.ee, kontaktisikuks Kristjan Jääts, +372 51 36 174

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Võistlus toimub vastavalt Eestis kehtivale C19 korrale.

  1. TalTech
  2. Nordecon
  3. Itella Estonia
  4. Yolo Group
  5. AFC Smena
  6. Helmes
  7. Proekspert
  8. Saule IT

05.02.2024