Kõvaketas

IT-, meedia- ja rahandusvaldkonnas tegutsevate ettevõtete võrkpalliturniir Kõvaketas toimub 15.02.2025 Kiili Spordihallis (Kooli 2, Kiili) algusega 10.00.

Mängima on oodatud IT-, meedia-, ja rahandusega seotud valdkondades tegutsevate asutuste kuni 8-liikmelised võistkonnad. Väljakul on korraga 6 liiget, kellest kaks peavad olema naisterahvad. Võistkonda võib kuuluda kuni kaks mängijat, kes lähetavas ettevõttes  ei tööta, kuid tingimusel, et nad ei osale ja ei ole registreeritud 2024/2025 a. Eesti või välisriigi meistriliigas või esiliiga tasemel. Kehtiva töölepinguga mängijaid eelnev kitsendus ei puuduta, samuti tohivad osaleda esiliiga tasemel pallivad naismängijad.

Mängitakse üldtunnustatud saalivõrkpalli reeglite kohaselt 243-cm-l võrgul. Erisused: mängitakse kahe geimivõiduni 15 punktini (1-punktise vahega), kolmas geim mängitakse vajadusel 11 punktini (1-punktise vahega). Võistkonnal on kasutada üks 30 sekundiline „aeg” ühes geimis. Naismängija ülalt sooritatud ründelööki on keelatud sulustada või osaleda sulustamise katsel meesmängija poolt. Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval 3-6 võitluslikku kohtumist võimalikult erinevate vastastega ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse.

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada numbritega varustatud ühte värvi mängusärke. Kaasa võetud varustuse eest korraldaja ei vastuta.

Turniiril osalemise tasu on kuni 15.01.2025 registreerudes 350.00€, kuni 31.01.2025 registreerudes 400.00€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja tagab vajadusel esmaabi.

Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 31.01.2025.

Kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse medalite ja meenetega võistluste lõppedes võistluspaigas.

Turniiri korraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks on Kristjan Jääts (+372 51 36 174)
Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Ajakava 31.01.2025

Tulemused 16.02.2025