Keravälk

Keravälk korvpalliturniir

Võistlused toimuvad vastavalt FIBA reeglistikule 13. aprill 2024 algusega 10.00 Rae Valla Spordikeskuses (Laste tänav 3, Jüri).

Mängima on oodatud energeetika- ehitussektoris tegutsevate asutuste 8-liikmelised võistkonnad. Väljakul on korraga 5 liiget. Osaleda saavad lähetava asutusega võistluspäeval kehtivat töölepingut omavad mängijad ja kaks mängijat kellel ettevõttega töölepingut ei ole, aga kes ei ole registreeritud käesoleval hooajal Eesti ega mõne välisriigi meistriliigas ega esiliigas.

Mängitakse vastavalt FIBA reeglistikule. Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval 3-6 võitluslikku kohtumist võimalikult erinevate vastastega ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse.

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada numbritega varustatud ühte värvi mängusärke. Kaasa võetud varustuse eest korraldaja ei vastuta.

Turniiril osalemise tasu on kuni 09.04.2024 registreerudes 320.00€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja tagab vajadusel esmaabi, võistluspaigas kutseline meedik.

Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 09.04.2024.

Kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse medalite ja meenetega võistluste lõppedes võistluspaigas.

Turniiri korraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks on Kristjan Jääts (+372 51 36 174)
Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

  1. Harju Elekter
  2. Legrand Estonia
  3. E-Service
  4. W.EG.Eesti
  5. AS Valdek
  6. Atemo OÜ
  7. Merko
  8. Onninen AS