Ettevõtete Jalgpall

Eesti Ettevõtete Meistrivõistlused Jalgpallis

Eestis tegutsevate ettevõtete meistrivõistlused jalgpallis toimuvad 1. juunil Tallinnas, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul.

Osalema on oodatud kuni 10-liikmelised Eestis tegutsevate ettevõtete võistkonnad, mängitakse 5+1 formaadis. Võistkonda ei tohi kuuluda mängijad, kes käesoleval hooajal mängivad Eesti või välismaa Meistriliigas või Esiliigas (suur jalgpall). Lähetava asutusega kehtivat töölepingut omavaid osalejaid nimetatud klausel ei puuduta. Osaleda ei tohi Eesti Jalgpalliliidu poolt kehtiva mängukeelu all olevad isikud. Kõik osalejad peavad olema täisealised (18). Kaks osalejat võivad olla külalismängijad ehk ei pea võistluspäeval omama lähetava asutusega kehtivat töölepingut.

Mänguaeg on 2 x 10 minutit, täpne ajakava ja süsteem selgub registreerumistähtaja möödudes või kohtade täitumisel, maksimaalselt võetakse osalema 12 võistkonda.

Soojenduspallid võtavad võistkonnad ise kaasa, soovitatav on kasutada ühte värvi, numbritega mängusärke. Korraldaja ei vastuta kaasa võetud varustuse eest.

Turniiril osalemise tasu on kuni 30.04.2024 registreerudes 350€, kuni 20.05.2024 registreerudes 400€, tasumine toimub arvete alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga võistlustele tulev osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest, korraldaja poolt vajadusel esmaabi, võistluspaigas kutseline meedik.

Registreerumiseks tuleb sooviavaldus saata hiljemalt 20.05.2024 aadressile info@spordipilet.ee

Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikaga ja võistkonna liikmeid medalite ning meenetega.

Jalgpalliturniiri korraldajaks on www.spordipilet.ee, kontaktisikuks Kristjan Jääts, +372 51 36 174

Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

  1. Nordecon
  2. Wolf Group OÜ
  3. Sunly
  4. AS Valdek
  5. Helmes
  6. Verston
  7. MUPO
  8. Iute Group

27.05.2024

03.06.2024